צילום וידאו

אם שאלתם את עצמכם למה סרטוני ווידאו הפכו לכלי השיווקי הכי חזק בעשור האחרון – יכול להיות שהתשובה הרבה יותר פשוטה ממה שדמיינתם. כבני אדם, אנחנו פשוט אוהבים להציץ לתוך חייהם של אנשים אחרים, בין אם מדובר בעסק, חברה או אדם פרטי – אנחנו יצורים סקרניים מאוד, ולכל מי שאין את החיים שלכם, כנראה שיהיו שם חלקים מאוד מרתקים, זה חדש שונה וייחודי, וכמעט כולנו אוהבים את הריגוש הזה!

ווידאו הוא כלי מצוין לעזור לצופים שלך לבנות אמון במותג או בשירות שאתם מציעים. תנו לאנשים הצצה מחיי היום יום שלכם, ספרו להם על המוצרים שלכם וקחו אותם לטיול גם באזורים הפחות מוכרים.

לא יודעים איך לעשות את זה? אל תדאגו אנחנו כאן לעזרתם! אנחנו ב-  VIVIסרטוני תדמית יוצרים סרטונים שאנשים אוהבים לאהוב! מוכנים להתחיל לצלם?

 

צילום סרטוני וידאו לעסקים -

אם נפשט את המושג – צילום והפקת סרטוני ווידאו זה תהליך של יצירת סרטון. בין אם מדובר בסקירה כללית של החברה שלכם, הדגמת מוצר חדש שהשקתם, חניכה של בלוג ווידאו או עדות של הלקוחות שלכם – על דבר אחד אי אפשר להתווכח – ווידאו יכול לעזור לכם להגביר את המודעות למותג שלכם ולייצר לידים חדשים עבור העסק שלכם. כיום, אין פלטפורמה שיכולה להדגים ולהציג קונספטים שונים בצורה כל כך טובה ויעילה כמו סרטוני ווידאו טובים. אבל רגע לפני שאתם מתחילים בפרויקט שלכם, יש כמה דברים שתצטרכו לקחת בחשבון.

 

תהליך עריכת הווידאו כולל בדרך כלל הסרת סצנות, הוספתן במידת הצורך או סידור מחדש של הצילומים כדי ליצור יצירה חדשה ומושלמת. יכול להיות שאתם עדיין מתפתים לערוך את הסרטון שלכם באיזו אפליקציה כדי לקצץ בעלויות אבל – התוצאה עשויה להיות מאוד לא משתלמת. למה שלא תנסו להיעזר בשירותי עריכת וידיאו שלנו?

בואו נצלול קצת יותר לעומק כדי לראות את התמונה הגדולה

תהליך צילום והפקת סרטוני ווידאו זה פרויקט די דינאמי, הוא משתנה בהתאם לסגנון שלכם, לתוכן המיועד, לזמן שאתם מקציבים לו, למאמץ ולתקציב. אך בכל זאת יש כמה אבני בניין בסיסיות שמלוות את התהליך היה והוא מתחלק לשני שלבים, כל שלב תלוי ונתמך בשלב השני, לכן, חשוב מאוד לוודא שכל שלב מתבצע על הצד הטוב ביותר.

 

 

קובעים פגישת ייעוץ קצרה

בפגישה תספרו לנו מה אתם בדיוק צריכים, נדבר על הוודיאו, הצפיות והצרכים.

שולחים לנו את הקבצים

אתם תתבקשו להעביר לנו את כל הקבצים המיועדים לעריכה ומייד נתחיל במלאכת העריכה

עריכת הסרטון

אנחנו מתחילים לעבוד על עריכת הסרטון בהתאם למה שקבענו בפגישה

סבב תיקונים

לאחר ביצוע העריכה, תוכלו לעבור על הסרטון ואם יש תיקונים אז אנחנו נדאג ליישם כל הערה.

זהו, הוודיאו מוכן!

אתם תעברו על הווידיאו הערוף (תתאהבו 😍) ואנחנו נדאג לשלוח לכם אותו בכל הפורמטים הנדרשים.

נקודות חשובות לצילום סרטון ווידאו מעולה:

לעיתים קרובות קיים פער בין האופן שבו אנחנו רואים סרטון ווידאו כצרכנים לבן מה שאנחנו בוחרים ליצור עבור החברה שלנו. לדוגמה, אתם בטוח מכירים את הרגעים הללו שאתם צופים בסרטון ווידאו מקוון, ולוחצים על "דלג על המודעה" במהירות האפשרית. עם זאת, כשזה מגיע לצילום והפקת סרטוני וידאו לעסקים, אנחנו לא יכולים או רוצים למנוע מעצמינו להפוך את הסרטון לפרסומת. 

 אז ברגע שאתם מוכנים לצלם וליצור את סרטון הווידאו שלכם – וודאו שיש לכם את התשובות לשאלות החשובות ביותר, זה הולך להיות הקו המנחה שלכם לצילומי הווידאו. כל סרטון ווידאו הוא יחיד ומיוחד, אבל שאלות בנוגע  לאיך, כמה ולמה, ייתנו לכם תבנית לגבי איך אתם רוצים שהסרטון שלכם ייראה וגם מה אתם רוצים שהוא ישיג עבורכם.

אנחנו בסטודיו VIVI מבלים זמן רב בישיבה עם הלקוחות, בדיונים וסיעור מוחות, כיצד נוכל לספר את הסיפורים שלהם בצורה הטובה ביותר בסרטון הווידאו. ולמרות שלכל עסק יש את ייחודיות שלו ואת הדרך שבה הם רוצים שהסיפור שלהם יסופר – יש כמה שאלות שימושיות ואוניברסליות שניתן ליצוק אליהן את התוכן המיועד:

  • מה מטרת הסרטון שלכם?
  • מי קהל היעד שלכם?
  • מהם המסרים המרכזיים של החברה או המותג?
  • מה תקציב הפרויקט שלכם?
  • האם הסרטון שלכם הוא חלק מאסטרטגיה או מסע פרסום?
  • כיצד תמדדו את תוצאות והחזר ROI?
  • איזה רגש אנחנו מנסים לעורר?
  • מי ידבר בשם העסק?
Read Less ...קרא עוד

התהליך שלנו לצילום סרטון מנצח

מתכננים וכותבים תסריט

סרטון ווידאו, איכותי ככל שיהיה, הוא חסר משמעות בלי תוכן איכותי שמעביר מסר. אז הרבה לפני שנתכנן כל דבר אחר אנחנו קודם רוצים לדעת למה אנחנו יוצרים את הסרטון הזה, לאיזה קהל אנחנו מנסים לכוון. אנחנו הולכים להבין ביחד מה יהפוך את הסיפור שלכם לחלילן מהמלין של סרטוני הווידאו - אחרי השלב הזה אנחנו נהיה מסוגלים לסכם את מטרת הסרטון במשפט אחד.

סוגרים את המיקום

מיקום הסרטון ישפיע על האווירה של הצופה, אנחנו הולכים לוודא שהמיקום הנבחר יתכתב לסיפור של המוצר או השירות שלכם. האם המקום המתאים לדמויות הולך להיות בניין משרדים, בטבע או במבנה בעל אופי מסוים? כל אחת מהאפשרויות תעניק לסרטון שלכם גוון שונה ומיוחד – אחרי שבחרנו מקום ציבורי, (או שכרנו מקום מתאים) צריך לתאם ולקבל אישורי צילום וההרשאות הנדרשות לפני יום הצילומים.

מתכננים ציר זמן

צילום סרטוני ווידאו זאת מיומנות שמצריכה את כל המעורבים לפעול כגוף אחד, בצורה מתואמת – בנית ציר זמן מתוכנן מראש עבור צילום הסרטון שלכם תבטיח תקבלו את הסרטון הטוב ביותר, בזמן שנקבע ועם המשאבים שהוקצבו לו מראש. ללא תכנון של לוח זמנים, קל להתפזר ולגלוש מעבר לזמן שהוקצע, מה שיכול לעלות יותר ולעכב את פרסום הסרטון ואנחנו ממש לא רוצים שה יקרה.

אקשן, מצלמים!

אחרי כל ההכנות, הגיע הזמן להוציא את התותחים שלנו – התאורה המתאימה, ציוד הצילום וקדימה אקשן! מתחילים לצלם את הסרטון ומעירים את החזון שלכם לחיים. התסריט והסטריבורד שלכם צריכים להיות מפורטים ומדויקים ככל האפשר – אנחנו רוצים להבטיח שכל חלק חזותי בסרטון שלכם יהיה במקום הנכון ובזמן הנכון. זה פשוט ומהנה, כל עוד אנחנו נצמדים לציר הזמן שלנו.

אפשר לראות את הסוף, העריכה!

בשלב הזה אנחנו הולכים לבחון כל סצנה מבעד לעיניים ביקורתיות. לפעמים אנחנו יכולים לאהוב צילום מסוים סתם כי הוא ניראה לנו באותו הרגע אומנותי – אבל אנחנו רוצים לוודאי שכל חלק משדר את מסר שלנו ונותן ערך מוסף לתמונה המלאה. לעיתים יש צורך לערוך את הסרטונים מספר פעמים כדי זקק את החומרים ולפנות מקום לתוכן הרלוונטי ביותר.

אז מה יהפוך את הסרטון העסקי שלכם למעולה?

האמת, קל להתייחס לווידאו כאל כדור קסם של עולם השיווק. אחרי הכול, שום דבר לא יכול לקחת אתכם אנשהו, להכיר לכם מישהו, או להראות לכם משהו, כמו סרטון טוב. עם זאת, הסרטון שלכם צריך להיות איכותי, מחושב היטב, מצולם ברמה גבוהה ומופק בדייקנות. וגם אז זה לא מסתכם רק בזה.

#1 רגש, והרבה ממנו

כמעט כולנו יכולים להסכים על עובדה אחת, שנחקרה והוכחה רבות – סרטונים שמעוררים את הצופים רגשית יזכו לפי שניים יותר שיתופים וייצרו יותר לידים באתרים וברשתות החברתיות.

יש מגוון דרכים להוסיף אלמנטים רגשיים לסרטונים מכל הסוגים:

📹 הכי פשוט, יוצרים תוכן שיגרום לקהל שלכם לחייך או לצחוק.

📹 מוסיפים קטעי צילום שיעוררו בצופים שלכם תחושת נוסטלגיה.

📹 מפתחים תוכן שיוציא מהגולשים רגשות חיבה ואמפטיה.

📹 מבססים את הסרטון שלכם סביב סיטואציה מוכרת שאנשים יכולים להזדהות איתה.

📹 מוסיפים קטעי צילום שנותנים תחושה כמעט ממשית של איך זה מרגיש להיות במקום מסוים, במקום רק להראות איך המקום ניראה.

 

#2 תקריבים של פנים

מאז ומעולם בני אדם נמשכו לאסתטיקה, סימטריה ואסימטריה. תמונות תקריב של אנשים המצולמות מזוויות יוצאות דופן יגרמו לאנשים להימשך אליהן ולרצות לראות עוד מבלי שהם יבינו למה. 

 

#3 בי-רול איכותי

אם מעולם לא שמעתם על בי-רול לפני כן, אז כדאי שתכירו את המונח הזה כי הוא יוצר אפקט מדליק לאללה, זה בעצם הרגעים שהקטנים שנלכדים מאחורי העלילה או הדמויות הראשיות כמו, היד שבוחשת את הפה, קרני השמש החודרות מבעד לתריסים או מישהו שחולף ברקע. אין צורך להסביר או להתמקד ברגעים הללו, האפקט שלהם הוא שם מוסווים עד ששמים לב אליהם, הם מעבידים המון מידע שקט לקהל.  לדוגמה, מנכ"ל של רשת בתי קפה מספר למצלמה עד כמה נהדרת החברה ולפתע, התמונה על המסך מתחלפת מפניו של המנכ"ל לתקריב של בריסטה מכין כוס קפה בסטייל ומקצועיות באחת מחנויות הרשת – הקריינות של המנכ"ל נמשכת, אבל הצילום הוויזואלי השתנה. המעבר השקט לבריסטה היא הבי-רול. הערך העיקרי של הבי-רול נעוץ בעובדה שהוא משאיר את הקהל מעורב ומרותק. הצופים יכולים להשתעמם אם הם יצפו באותה הסצנה ליותר מ-10 שניות. כך תשמרו על עניין הקהל לאורך זמן.

עם VIVI סטודיו אתם תקבלו גישה לעורכי וידיאו מקצועיים שבאמת מדברים איתך ומבינים את הדרישות והציפיות שלכם. בעזרת שירותי עריכת הסרטונים שלנו, תוכלו להפיק תועלת רבה לעסק שלכם ולהוסיף אלמנטים חדשים ויצירתיים לכל סרטון שיש לכם – והתוצאה? אתם תקבלו בחזרה בדיוק את הסרטון שציפיתם לו ואפילו יותר מכך.

מה לקוחות אומרים עלינו

5/5
16/03/2022
5/5

לורם איפסום דולור סיט אמט, קמה ם סולגק.

שם שם משפחה
16/03/2022
5/5

לורם איפסום דולור סיט אמט, לורם איפסום דולור סיט אמט, לורם איפסום דולור סיט אמט, לורם איפסום דולור סיט אמט,

16/03/2022
5/5

לורם איפסום דולור סיט אמט, קמה ם סולגק.

שם שם משפחה
16/03/2022
5/5

לורם איפסום דולור סיט אמט, קמה ם סולגק.

למה שתבחרו דווקא ב- VIVI סרטוני תדמית?

צילום סרטוני ווידאו מצריכים מיומנות רבה, ניסיון יצירתיות וכלים ייחודים – אנחנו מציעים לכם את כל הטוב שעולם צילום והפקדת ווידאו יכולים להציע במקום אחד ובמחירים ידידותיים.

אז אם אתם לא בטוחים מאיפה להתחיל, יש לכם זמן ותקציב מסוימים אבל אתם לא יודעים מה הדרך הטובה ביותר להמיר אותם לסרטון מנצח – אנחנו מזמינים אתכם להישען אחורה ולהנות מהסרט שנוצר עבורכם. עם מיטב אנשי המקצוע שיעוררו על סיפור לחיים מלאי תשוקה ועניין.

בין אם אתם רוצים סרטון חי שיציג החברה שלכם בצורה קלילה ומתוחכמת או סרטון אנימציה מדליק שימשוך אליו צופים רבים – מיטב אנשי המקצוע שלנו הולכים לקחת לכם את העבודה הקשה מהידיים ולייצר עבורכם את הסרטון המושלם. ו.. כן, לכם רק נשאר להנות מהדרך! נשמח לקבוע איתכם פגישת ייעוץ טלפונית או בסטודיו שלנו – בלי שום התחייבות! למידע נוסף, השאירו פרטים או חייגו אלינו 050-522-2994

אז שנקבע לקפה? (או תה) ☕